5/10/2013

İncik Boncuk :)

Selamun Aleyküm :) 
 Sizlere yeni öğrendiğim hikayenin bir parçasını anlatacağım :P

Hiç kolye takmayan takmayı da sevmeyen Büşra moda olduğunu görünce beğenmeye başlamış :) Bir gün kafasına takılmış boncuk alıp kendime kolye yapmalıyım demiişş :) o günden sonra çarşıya çıktığı ilk gün boncukçuya gitmiiişş gözüne kestirdiği bir kaç malzemeyi almış..


                     Ve yapmaya koyulmuş. Sonucunda kendine bir kolye yaptığı için mutlu olmuuş :)

 Allah'a emanet olun Duanızı eksik etmeyin :)

8 yorum:

 1. Hikayenin ana fikrini sevdim. Yalnız Büşra kız devam etmiş mi kolye yapmaya, yaptığı güzel kolyeleri hep kendisine mi saklamış :)))
  Büşra bu kadar yetenekliyken arkadaşı neden bu kadar yeteneksizmiş merak ettim doğrusu :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonuna "babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi" demediğin için teşekkür ederimm :)

   Bu Büşra kız daha ilk kolyesini yaptığı içiin diğerlerine kendine saklayıp saklamadığını bilmiyorum hikayenin ilerleyen zamanlarında bunu görürüz sanırım :) arkadaşı yeteneksiz değil kendi yeteneğini fark edemeyen güzel bir arkadaşmış kendi yeteneğini fark etmesi için çok birşey yapmasına gerek yokmuş aslındaa :)

   Sil
  2. Demedim!! :)) İyi ki dememişim :))
   Hikayenin devamının geleceğine dair sinyaller alıyoruz yazardan, hep umut hep mutluluk veriyor sağolsun. Pek tatlıdır kendisi :)
   Yazarın arkadaşı tembelse biraz demek ki ondan böyle oluyordur, gerçi böyle marifetli arkadaşlarının başarısını görmekte mutlu ediyor olabilir arkadaşını :))

   Sil
  3. aslında öyle bir düşüncem yoktu :) yazma kıtlığı vardır bende :) tembel diye birşey yok yok öyle birşeyy :) yaptıklarınıda görüyoruz :) neydii sloganımızz "senin mutluluğun ebnim mutluluğum" :)

   Sil
 2. renk uyumu çok hoş gözüküyor :) ellerine sağlık çok hoş gözüküyor:)

  YanıtlaSil
 3. Aklıma fikir düşürdün :) Ama Yasemin'e katılıyorum, biz de beceri yok :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen yasemine katılma yaa :) istedikten sonra öylede bir yapılıyor ki :) bak yasemin kavanoz süsleyemem demişti ama çokta güzel yaptı senden de böyle çıkışlar bekliyorumm ozaman :)

   Sil