7/14/2014

mezuniyet

S.a mezuniyet postuyla geldim sizlere :)

Kocaeli üniversitesi fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü ışık hızıyla bitirmiş bulunmaktayım. Hangi ara bitti sanki gıcık oldum şimdi :-/ Öğrencilikten güzeli mi var bu dünyada yine okuyacağım bana ne bıraksalar ölene kadar öğrenci kalmak isterim. Öğrenciliği çok sevdiğimden midir nedir mezuniyet törenine katılmayı sıcak bulmuyordum gereksiz geliyordu ama neden? Acaba bu kızın düşünceleri neydi? BİRAZDAAN!

Neyse efendim mezuniyete son iki hafta bende bir istek bir istek mezuniyete katılmalıyım bu anı kaçırmamalıyım, peki ya neden? Bunu işte o zaman anlamıştım ki okulun arkadaşların en uyuz olduğun hocanın bile kıymetini her şey de olduğu gibi elinden giderken anlıyorsun... Böylelikle mezuniyetimde bulundum :) Bİr kaç kare..

                                                                         Bu gömlek! 
 hiç abartmıyorum 1 buçuk yıl olmuştur kalıbını çıkarttığım biçilmeyi bekliyordu mezuniyete kısmetmiş :)) buda çok çalışkan disiplinli pratik hızlı çevik bir insan olduğumu gösteriyor :)                                                  Teşekkür borçlu olduğum annem.. 
    Benim bugünlere gelmemi bu duyguları hissetmeme sebep olan ailemden Allah razı olsun.                                              Kurban olurum ben o canaa, gülüşüne bana kızışına :) <3
Topuklu ayakkabılar değiştirilir halaya koşulur :)


Birde arkadaşlıklar efendim...
 Arkadaşlıklar çok önemli aylarca güldüğün gezdiğin dertleştiğin arkadaşlıklar diploma aslı,fotoğraflar ve anılar olarak elinizde kalacak son şeyler. Kıymet bilin...


Dipnot : Üniversite hayatını ne olursa olsun yaşamaya çalısın (çizgiden çıkmayarak)  son iki hafta anlarsınız sonra ben önceden söyliyim doya doya arkadaşlığınızı yaşayın doya doya derslerinizi çalışın vize final haftaları geceleri uyumayın kardeşim uyumayın ki andığınızda içinizde hissedin :) 

şimdi zatınıza iyi bakın efendim :)


10 yorum:

 1. aleyküm selam.

  hayırlı olsun bundan sonraki hayatında umarım istediğin gibi olur...

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun, Allah yolunuzu açık etsin :)
  Güzel bi mezuniyet yazısı olmuş. Seneye (inşallah) mezun olacak biri olarak son bölümü içime dokundu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim , Allah seninde yolunu açık etsin inşallah :) son sene he anlayamazsın doya doya yaşa tavsiyesi benden :)

   Sil
 3. Tebrik ederim, hayırlı olsun. Darısı başımıza, inşaallah biz de görürüz mezuniyetimizi

  YanıtlaSil
 4. inşallah Allah yardımcınız olsun :)

  YanıtlaSil
 5. bizde ışık hızıyla bitirdik koceli üni yi ama ışık hızıyla iş bekliyoruz :)

  YanıtlaSil