7/16/2013

Geçenlerde ben :)

Selamun Aleyküm

Staja başladığımdan beri ev ile staj arası mekik dokuyorum başka yaptığım birşey yokk amaa önceki postumda beni iyice isteklendiren yorumlarınız için Allah razı olsun çünkü bugün bir eteğe daha başladım :) Neyse bilgisayarda bayağı fotoğraf birikmiş ne yaptım postu hazırlayayım dedim bende :) ama geçenlerde :D

     
           Bir ablanın isteği üzerine önü kısa arkası uzun abiye tasarlamaya çalışmalarım :)   daha önce böyle bir işe kalkışmamıştım bunuda yaptım :) zevkli geldi çizmesi, geliştirmek lazım..


Alel acele bir kaç saate kartvizit çalışması yaptım düşünme fırsatım bile olamadan :S
Uyduruktan nameler selam söyle o yare :)
 adam hangisini mi seçti hiç biriniii
şu güzelmiş şu da olabilir aslında dedi sonra orasını kaldıralım burasını şu renk yapalım derken kendi kartvizitini kendi tasarladı neredeyse be amca ne diye beni yoruyorsun en başından başımda olaydın da şunu yap bunu yap  diyeydin 10 dk.ya hallederdik :) Neyse yıllar sonra kartvizit tasarlayıp yapabildiğime de şükredip mutlu oldum yine de :)

Biraz vitamine ihtiyaç vardı aldım inşallah.. Kastamonu Lahikası , fotoğraf eski bayağıdır okuyamıyorum :(Allah'a emanet olun dualarda unutulmamak dileğiyle..


18 yorum:

 1. Büşraa biliyo musun çizgilerin çok güzell :) Mutlaka geliştir ilerlet her yiğidin harcı değil böyle çiziktirmek :) Çok sevdim :) Gel biz seninle mezun olunca, benim hayallerimi birlikte gerçekleştirelim,zevklerimiz düşündüklerimiz isteklerimiz hatta çizgilerimiz bile aynı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim canım çizgilerime hiç güvenmeyen insanım ben oldum olası :)olur valla yapalım destek çıkarız birbirimize :) hatta çizgilerimiz bile aynı güzel bu :)

   Sil
 2. çizimlerin çok güzel olmuş canım bu arada bloğunu çok beğendim ve seni takibe aldım.;) bende beklerim sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim canımm mutlu ettin beni :) inşallah sevgiler :)

   Sil
 3. Çizimlerin çok güzelmiş canım ya ellerine sağlık.. Grafikerlik var mı ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. beğenmene sevindim teşekkür ederim :) Evet lisede grafik tasarım okumuştum.

   Sil
 4. Büşraa n'aptın sen :)
  Cin aliden başka çizemeyen ben çizdiklerini görünce bayıldığımı söylemeliyim, maşallah canım. Kesinlikle geliştirmelisin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla bir şey yapmadım yaseminim :)
   Teşekkür ederim yorumun pek bir mutlu ediyor beni :) geliştirmek konusunda bilmiyorum öncelik dikişi geliştirmekte inşallah :)

   Sil
  2. Sen onu da geliştirirsin maşallah, o potansiyel fazlasıyla var :)))

   Sil
 5. Ve aleyküm selam.

  Bence şu çizgili olan güzelmiş. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. büyük fotoğrafların ikincisinden bahsediyorsun sanırım :) teşekkür ederim bende onu beğenmiştim :)

   Sil
  2. Kartvizitten bahsediyordum aslında.

   Ayrıca böyle stilistlik çizimleri ben de yapardım lise zamanlarında. Meslek lisesinde konfeksiyon bölümünde okuyordum çünkü. Gerçi çocukluğumdan beri hep bir şeyler çiziyordum ama sonraları bıraktım.

   Sil
  3. kartvizitlere hiç güvenmediğim için onların üzerine alınmamıştım :) konfeksiyon bölümünde dikişte öğretmişlerdir herhalde? sonraları başka şeylerle ilgilenince kalıyor hep ufaktan da olsa bende çizmelisin kaybetme bu isteğini :)

   Sil
  4. Dikiş dikiyorum hala ama sadece kendime ve çok basit şeyler. Kalıp dersinde öğrendiğim şeylerin hiçbirini kullanmıyorum. :)

   Sil
  5. kalıp kullanmayı bende sevmiyorum direk pratikten olsun ya :) ne güzel dikiş dikmeyi biliyorsun basiti olur mu bu işin kendine de olsa dikiyorsun :)

   Sil
 6. pek anlamam bu işlerden ama, çizimler çok iyi görünüyor ;)
  kartvizitlerin hazırından alaydı ya ,uğraştırmış seni bi de o kadar :)
  dua'lardasınız canlar, siz de unutmayın olur mu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. almaz hazırlarından o amca biraz uğraştım ama tecrübe oluyor bunlar bana öyle bakıyorum :) unutulduğunu mu düşünüyorsun yoksa Allah unutturmasın :)

   Sil